Hey little Owl –

Hey little Owl je slovenská slow fashion značka dětského oblečení. Nápad se zrodil v hlavě mladé maminky Báry, která začala šít na mateřské dovolené s druhým dítkem. Nyní má už děti tři a při tom zvládá kočírovat svojí rostoucí značku Hey little Owl. Název značky taky trochu vypovídá o tom, v jaký denní čas Bára nejraději pracuje :).

Vše si navrhuje sama včetně ušití prototypů. Oblečení si následně nechává šít v externích dílničkách a používá výhradně nezávadné materiály s Oeko Tex a Gots certifikacemi, původem převážně z ČR, případně jiné evropské země.

Já byla po obdržení balíčku tak nadšená, že jsem se rozhodla vám o tom napsat a Báru tak podpořit. Protože věřím, že i vy si tam zamilujete kousky, které jsou nadšasové, jednoduché a hlavně kvalitní. Za mě má i skvělý vkus na barvy a oblečení se dá pak hezky kombinovat.

Máme od nich žlutou softshellovou bundičku, která je zevnitř podšitá bavlněnou látkou, takže je příjemná na tělo, když má dítě pod bundou třeba jen triko. Beník má 2,5 roku, ale velikostně je větší – kupuju běžně 104, spíš 110 např. v H&M a tady má na sobě teda velikost 92/98 u žluté bundy a je mu akorát. Vestičku v barvě Caramel už má ale 104/110 – jako všechno další oblečení od této značky.

Co oceňuju asi nejvíc je prodloužený střih v podstatě všech horních dílů oblečení (trička, mikiny, bundy, vesty). To mi dost u ostatních značek chybí, že když se ohne nebo si sedne, často mu lezou záda. Tady se o to bát nemusím a díky prodloužené délce oblečení vydrží i přes několik velikostí :).

Co se týče tepláčků, šijí hlavně harémky styl, na který nejsme zvyklí a nikdy je Beník nenosil. Přišlo mi totiž, že dělají v rozkroku takovou kabelu, nebo jak to říct. U Hey little owl jsem si objednala malou velikost tepláků, tak se těším až dorazí ve větší velikosti. Sama jsem zvědavá, jak budou sedět :).

Zanedlouho nám dorazí nějaké věci z letní kolekce, tak se těším, až zase něco nafotím a přidám fotky i sem do článku. Snad můžu prozradit, že tam najdete i třeba lněnou minikolekci. Nejčerstvější info najdete vždycky na Instagramu Hey little owl :).h

Další super věc jsou jejich žebrované čepice. Jsou ušité ze dvou dílů, tudíž prošité poboku z obou stran a sedí perfektně, uši nelezou, hurá! Beník má na fotce velikost M. Lko nosím hravě já a s tvarem čepice jsem mega spokojená :).

Pokud Vás tento typ článku zaujal a baví Vás recenze na třeba i dětské oblečení, hračky, vytvořím rubriku s názvem Podporuju, kam budou spadat hlavně články tohoto typu. Tak dejte vědět ať už tady, nebo na můj Instagram ;). Díky a krásný den!

Leave A Comment