Moje oblíbené MAMA blogerky

 

Tady máte přehled mých oblíbených MAMA feedů! Převážně mámy poměrně malých dětí a jejich životní story zdokumentované na Instagramu.

1.Paja.betty

Z jejích fotek sálá taková pohoda a klid. Často na nich najdete upřímný úsměv a dvě krásné děti, okolo kterých se to všechno točí :).

Instagram: Paja.betty
Blog: Bettyandco.cz

 

2. Smoothandcooking

Kačka je máma malého Tobinka a taky velký foodlover. Je fandou českých kvalitních výrobků a ráda je podporuje. Najdete u ní super tipy na hračky a oblečení pro děti. Působí moc mile a má neustále úsměv na rtech :).

Instagram: Smoothandcooking
Blog: Smoothcooking.cz

 

3. Ejvifreedom

To, že je Ejvi velký fashionlover, jednoduše poznáte z jejích fotek. Baví mě jak její osobité outfity, tak její “mama” příspěvky. Ejvi jsem měla možnost poznat osobně a je to neskutečně fajn člověk. Se ségrou založily firmu SparkleEvents , která vám zajistí pohádkouvou svatbu nebo taky babyshower bez starosti!

Instagram: Ejvifreedom  
Blog: Ejvifreedom.com

 

4. Mamachef.cz

Marťu jsem si oblíbila pro její humor, který často potkáte u ní v Instastories, ale i u fotek ve feedu. Mimo to je velkým milovníkem jídla a ty její fotky jsou prostě k sežrání! Těším se, až konečně společně vyrazíme s těma našima prckama do víru Brna :).

Instagram: Mamachef.cz 
Blog: Mamachef.cz

 

5. JanaDuff

Janču sleduju už od doby, kdy ještě jela jen recepty na Popečeníčku (její předchozí blog). Musím říct, že role mámy jí moc svědčí a dost mě baví její denní vtipné story ze života s Tondou, který je roztomilost sama. Jo a její popisky u fotek prostě chcete číst, smích zaručen!

Instagram: JanaDuff
Blog: JanaDuff.cz

 

6. Lucie_thehubs

Krásná maminka, co miluje módu. Má doma gang rovnou tří dětí a dle fotek na Instagramu si to mateřství dost užívá! Přirozené fotky, ze kterých dýchá pozitivní energie :).

Instagram: Lucie_thehubs
Blog: Thehubs.cz

 

7. Mamami_cz

Dvě sestry, mámy, kreativní duše a Brňačky! Vyžívají se v hezkém bydlení a chystají o něm knížku. A co si budem, hezké bydlení, dekorace, doplňky do bytu, atd…to je moje :),

Instagram: Mamami_cz
Blog: Mamami.cz

 

8. Lelihnidakova

O Lelí jsem na blogu už jednou psala, je to něco přes dva roky, kdy zakládala svůj sen – první obchod s cupcakama v Praze. A teď její Lelí´s cupcakes zná celá Praha a nejen ta. Feed plný úsměvů a cupcakes, do kterých se budete chtít zakusnout.

Instagram: Lelihnidakova
Blog: Mamounablogu.cz

9. Zuu_za

Zuzka se nebojí nakousnout témata, které často přecházíme nebo si neuvědomujeme jejich důležitost tak, jak  bychom měli. Od odpadu, přes sociální sítě, soustředěnost až po mateřství.

Instagram: Zuu_za

Takže tohle byly mámy, co mě v tom on-line světě baví! A jaké jsou ty vaše?

Leave A Comment