Leden – Bydlíme v Plzni

Březen – Malý Eurotrip Paříž – Brussel – Mnichov.

– Absolvování kurzu přes Naučmese , kde jsem se dozvěděla o WordPressu (program na tvorbu webu).

DCIM100GOPRO

Duben – Nějak jsem si začala víc a víc uvědomovat, že to, co vytvořím/upeču si nechci nechat jen pro sebe. Chci inspirovat ostatní, dělat hezké fotky a podělit se o ně s vámi. Pustila jsem se do registrace domény a tvorby webu. Musím říct, že to byl boj. Doteď občas stále je. Ale neustále se učím a mám kolem sebe lidi, kteří mi radí a pomáhají.

Květen – Spuštění webu Ing of baking a FB stránky. Hurááá!

Červen – Odjezd do NYC, USA. Práce v restauraci na 1st Aveneu a pečení cupcaků pro šéfa. Pokud mu zachutnají, budou se prádovát i hostům. Jak si myslíte, že to dopadlo? Následuje velký úsměv a rozzářené oči! 🙂

20150704_085130
Pečení v restauraci na 1st Aveneu v NYC. Carrot cupcakes a Espresso chocolate cupcakes.

20150704_101630

20150909_125317
Vyhlídka World trade center

 

Červenec – V NYC se nám nedaří najít práci dle našich představ, stěhujeme se do East Hamptonu na Long Island. Tam se nás na 3 týdny ujme úžasná Katie a nabídne nám byldení u ní doma, než si něco najdeme. Katie je neskutečně optimistický člověk, od které jsem se moc naučila. Hlavně to, že i přes všelijaké nehezké životní situace, dovede být tak pozitivní. Nejlepší na tom je, že jsem ji za celé léto neslyšela si stěžovat. A že ona je zrovna ten člověk, který by na to měl právo. Má můj obdiv. Přesně takoví lidi mi pak utvaří pohled na svět a inspirují mě. Jim a Jackie, další dvě osoby, které nám moc pomohli. Jim je ten nejlepší šéf pod sluncem. Férový, pozitivní, milý, vstřícný, nápomocný a hlavně velký vtipálek :).

SrpenLooking for room to rent. Inzerát, vyvěšený na dveřích obchodu, kde jsme s Kubou pracovali. Díky němu jsme poznali Coleen. Kreativní, vtipnou a velmi pozitvní paní u které jsme zbytek léta bydleli.

Poslední jméno, které chci zmínit je John. O tom už jsme možná slyšeli, pokud sledujete moji FB page

Johna jsem potkala taktéž v obchodě, kde jsem pracovala. Každý den tam totiž chodil nakupovat. Pokaždé mě obdaroval upřímným úsměvem, prohodili jsme pár slov a popřáli si hezký den. Postupem času, jak se léto chýlilo ke konci jsem si začala uvědomovat, že mi to tu bude chybět. Takoví lidi, jako je John mi budou chybět. John mi před odjezdem přinesl milé přáníčko a prosil mě, ať mu dám vědět, jakmile z Dominikánské republiky (kam jsme odlítali na zaslouženou dovolenou) dorazíme domů. Od té doby si jsme v kontaktu a mám v něm velkou podporu v mém foodblogování.

20151231_090819
Vánoční dárek od Johna

Září – Dovolená – cestování skrz celou Dominikánskou republiku (pár fotek uvidíte tady). Příjezd z USA a hledání bytu a práce v Praze.

Říjen – Stěhování do Prahy. Byla to fuška, ale bydlíme! 🙂

Listopad – Čím dál víc uvědomuju, kam chci blogování posunout a že je důležíté dělat to, co vás baví.

Prosinec -Účast na kurz o focení jídla. Začínám šetřit na pořádný foťák a příslušenství. Spuštění nového webu www.ingofbaking.cz

 

Jaký jste měli rok vy? Budu ráda, když se o Vaše zážitky podělíte v komentářích pod článkem.

Hezký večer a ještě hezčí nový rok 2016 :).

Jitka 🙂

Related Posts