Fotím, tedy jsem…

O focení se na Instagramu zmiňuju celkem často. Je to proto, že se z toho stala normálně moje závislost. Nedejbože, že je krásný západ, jsem venku a nemám v ruce foťák. Miluju focení a naprosto jsem se v tom našla a je to přesně to, co chci dělat. Protože věřím v to, že když člověk dělá to, co ho baví, tak je prostě šťastnější a vysílá to okolo sebe.

Jsem hrozně vděčná, že jsem se do toho letos víc opřela, protože mě to neskutečně naplňuje. Od září začal Beník chodit do školky, od října tam i spávat, tak já mám víc času na úpravy a focení celkově.

Snad to , že mě to baví, cítíte i vy z toho, když vás fotím a z následně z těch fotek. Snažím se do toho dát všechno, řešit s váma před focením jak se obléct a sladit, aby fotky byly co nejlepší, protože na tom oblečení sakra záleží. A kdo tvrdí že ne, tak kecá. Proto jsem i nakoupila oblečení na půjčení, abych vám pomohla i v tomto a mohla nabídnout šaty, ve který se budete cítit skvěle a udělají přesně ten rozevlátý dojem, co chceme (super kousky pro dámy pořizuju často na outletu Zalando Lounge). Protože chápu, že když jste třeba větší rodina, tak nemáte každý oblečení, co bychom skvěle sladili.

I pro děti se mi tvoří už pěkná zásobička šatiček a outfitů, nejenom pro holčičky. Oblečení na fotkách mám zrovna k půjčení :).
Na svém Facebooku jsem vytvořila album, kde všechno, co vám můžu půjčit najdete a budu tam postupně věci přidávat.

Termín na podzimní focení si můžete zarezervovat ještě teď.

Při focení s dětma si s nimi snažím hrát a navázat tak na jejich vlnu, aby na fotkách neměli strnulé výrazy typu sýýýýr. Aby to byly ty děti, jak je znáte vy…přirozené, plné chuti objevovat, zkoumat a hrát si. Aby tam byly emoce, cit a pohyb. Aby ty fotky měly duši. Nové fotky pravidelně nahrávám na Facebook Photostory Jitka a a nebo na web.

Jinak vám ještě připomenu, že už mám vypsané termíny na VÁNOČNÍ FOCENÍ, jsou tam i nějaké svátky, tak časově se snad sladíme :). Budeme fotit zase v přírodě, u jehličnatého lesa. Jednoduchost u mě vítězí, kdo mě zná, ví. Co se týče místa na vánoční focení, bude se konat v Lednicko-valtickém areálu. Pak ještě přemýšlím, že bych jedno vánoční focení udělala i někde poblíž Příbrami, kam jezdíme pravidelně za rodinou. Pokud byste o to měli zájem, určitě dejte vědět :).

Další novinkou co se týče focení jsou SVATBY. Letos jsme měli svatbu s Kubou a já tak nějak získala na jistotě a zmizel strach z toho fotit i svatby. Naopak se na to moc těším. Zároveň jsem byla lehce omezená i technikou. Abych mohla dobře fotit svatby, chce to dva foťáky a hlavně fullframe. Taky jsem chtěla mít jistotu zálohy na dvě karty. Nový foťák, moje dělo, jak mu říkám :D, je doma a já jsem nejšťastnější. Ještě pořídit dvojkšandy, ať se mi to dobře střídá a s chutí do toho! Takže už teď se těším na novou sezónu, rok 2022 a na to, až budu vaše svatební fotografka! Bude mi ctí :))

Produktovky a fotky na sociální sítě

Další věc, ve které se kreativně vyžiju. Baví mě si aranžovat kompozice, hrát si s focení z různých úhlů a taky fotit na barevných pozadích. Pár ukázek najdete zde.

Snad vám tenhle článek přiblížil to, proč o focení tak často mluvím a sdílím. Je to láska.

Tak krásný podzimní den!

Jitka

Leave A Comment